4. Czwarta forma z gardy Vom Tag – „KdF” Mistrza Meyera

Zważ, kiedy w Zufechten posyłasz swój mieczem w górę do gardy Von Tag. I przypuszczasz, że on nie będzie ciął na Ciebie zbyt szybko, więc możesz dobrze zacząć swoją Stucke z Vor, więc skrzyżuj mocno swoje ręce ponad głową (prawa nad lewą) , żeby wyglądało na to, że chcesz wykonać sztych na jego twarz, natychmiast wykonaj krok prawą nogą w jego kierunku i w tym samym czasie pociągnij swój miecz dookoła głowy przez swoją lewą stronę i w ten sposób tnij go fałszywym ostrzem ze swojej prawej potężnym Zwerchhauw w jego lewe ucho.

Szybko pociągnij i zagroź mu długim Zwerchhauw w jego dolne prawe otwarcie, jednak nie pozwól mu trafić lecz gdy jeszcze leci pociągnij go z powrotem, i jako trzecie pozwól fałszywemu ostrzu minąć go głęboko naprzeciw lewemu uchu i następnie uderz fałszywym ostrzem z mocno skrzyżowanymi rękoma głęboko w prawe ucho.

Jak tylko to trafi, to wycofaj się lewą nogą i uderz prawdziwym ostrzem z dołu na jego lewe ramię. Teraz stoisz tak jak pokazuje mniejsza postać po lewej na górnej prawej części rysunku G.